Nutrition z ketonem malinowym - moc antyoksydantów

Dlaczego dieta z zastosowaniem tabletek odchudzających o malinowym smaku Nutrition jest godna uwagi? Nutrition to najnowsze osiągnięcie nowoczesnej farmakologii, która postanowiła zwrócić swoją uwagę na naturalne ekstrakty roślinne. Unikalną recepturę tabletek odchudzających Nutrition tworzą:


Keton malinowy
Zwiększa produkcję adiponektyny, która wpływa na szereg procesów metabolicznych, szczególnie transpozycję glukozy i kwasów tłuszczowych w wątrobie i mięśniach, pośrednio wpływając na wrażliwość na insulinę.

Irvingia gabonensis
Wysoką zawartość łatwo rozpuszczalnego w wodzie błonnika pozwala obniżyć poziom cholesterolu oraz ogranicza wzrost komórek tłuszczowych i przyczynia się do ich rozpadu wspomagając proces odchudzania.

Jagody Acai
Jagody Acai wspomagają procesy metaboliczne, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, zwiększają siły witalne organizmu i oraz mogą odgrywać dużą rolę w neutralizowaniu komórek nowotworowych, ale badania nad tym aspektem nie są jeszcze zakończone, dlatego prosimy traktować tę informację jako ciekawostkę.

Ekstrakt z zielonej herbaty
Wykazano, że spożywanie zielonej herbaty redukuje masę ciała i pozwala utrzymać szczupłą sylwetkę.


Resweratrol
Resweratrol związany jest nierozerwalnie z tak zwanym francuskim paradoksem, czyli wyjątkową na skalę Europy i świata długowiecznością narodowości francuskiej, która mimo teoretycznie niezdrowej i tłustej diety połączonej ze spożywaniem znacznych ilości alkoholu wiedzie prym w długowieczności.

Guarana
Guarana pozwala osobom ją przyjmującym efektywnie schudnąć, a także poprawia nastrój i zwiększa siły witalne organizmu.


Sproszkowany ocet jabłkowy
Skuteczność octu jabłkowego potwierdzono w badaniach, w których ochotnikom o współczynniku BMI kwalifikującym do grupy otyłych, podawano roztwór octu jabłkowego (Apple Cider Vinegar). W grupie badawczej, która otrzymywała 30 ml roztwór po niespełna 12 tygodniach doszło do spadku masy ciała o 1,7 kg.

Kelp, czyli wodorosty morskie
Kelp jest bogatym źródłem witamin, minerałów oraz alginianów. Osoby przyjmujące preparaty zawierające ekstrakt z glonów Kelp wspomagają procesy samooczyszczania organizmu ze szkodliwych toksyn oraz dostarczają mu cennego beta-karotenu, witamin z grupy B, witaminę C, D, E, K, brom, bor żelazo, miedź, magnez, molibden, potas, selen, siarkę i wiele, wiele innych.

Sproszkowany Greipefruit
Sproszkowany grejpfrut jest bogatym źródłem kwasów organicznych oraz witaminy z grupy B, a także sporej ilości witaminy E i P. W grejpfrucie znajduje się także duża ilość witaminy C, która korzystnie wpływa na pracę jelit.


Tabletki Nutrition mogą być przyjmowane praktycznie przez każdego – nie są one zalecane tylko dzieciom. Pomagają osobom zarówno z dużą otyłością, jak i tylko niewysoką nadwagą, na przykład nabytą podczas ciąży. Dziennie wystarczą tylko dwie kasułki, aby popchnąć swój metabolizm do przodu oraz zacząć spalać tkankę tłuszczową – bez żadnych skomplikowanych wyrzeczeń.


UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego ketonu malinowego ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Nutrition

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

zamów teraz