Keton malinowy - malinowy smak odchudzania!

Regularnie na rynku pojawiają się nowe cudowne tabletki odchudzające, które obiecują ubytek zbędnej tkanki tłuszczowej bez wyrzeczeń i ćwiczeń fizycznych. Niestety popularność tych specyfików nie trwa długo, ponieważ po odkryciu marketingowej zasłony. Najnowszym odkryciem jest nowy środek odchudzający zawierający keton malinowy. Postanowiliśmy sprawdzić, czy z malinami wiąże go coś więcej niż sama nazwa oraz przeanalizować rzeczywiste wyniki badań naukowych potwierdzające lub negujące jego odchudzającą moc.

Jak działa Keton malinowy?

Para-hydroksyfenylobutan-2-on, bo tak brzmi pełna nazwa systematyczna ketonu malinowego to związek fenolowy zbliżony budową do kapsaicyny czy synefryny, czyli substancji wykorzystywanych od dawna w lekach na otyłość. Być może właśnie to jest odpowiedź na pytanie: czy keton malinowy wykazuje działanie odchudzające? Nazwa zwyczajowa związku – keton malinowy wzięła się od początkowego źródła pozyskiwania substancji - z owoców malin metodą destylacji. Aby zrozumieć jak działa keton malinowy należy przede wszystkim poznać przyczyny otyłości.

Chorobliwa otyłość to złożone zaburzenie metaboliczne wynikające z zachwiania równowagi pomiędzy poborem energii a jej wydatkowaniem. W wyniku tego dochodzi do rozrostu tkanki tłuszczowej i nadmiernego magazynowania tłuszczu. Etiologia całego zaburzenia może mieć podłoże genetyczne, ale bardzo często jest efektem nieprawidłowego stylu życia. Badania naukowe prowadzone nad otyłością wykazały, że u chorych dochodzi do zmniejszenia stężenia pewnego związku chemicznego, dokładnie adiponektyny. Związek ten odpowiada za regulację metabolizmu lipidów i glukozy i jest kluczem do sukcesu w otrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Stosowanie tabletek zawierających keton malinowy wpływa na podwyższenie poziomu adinopektyny. Redukcja otyłości jest możliwa, dzięki przyspieszeniu procesu lipolizy, czyli degradacji tłuszczu. Przyspiesza to metabolizm i wspomaga odchudzanie, a co się z tym wiąże również szybkość utraty kilogramów. Stosowanie ketonu malinowego wpływa również na uregulowanie poziomu cukru we krwi. Eliminacja gwałtownych skoków lub spadków glukozy niweluje ataki niepohamowanego głodu oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę. W suplementach wspomagających walkę z otyłością, keton malinowy występuje w towarzystwie ekstraktu z zielonej herbaty i kofeiny, co sumarycznie wpływa termogenicznie na organizm. Wzrost temperatury ciała jeszcze bardziej przyśpiesza proces spalania tłuszczu. Kofeina oraz keton malinowy oddziałują na zwiększone wydzielanie noradrenaliny i wpływają pobudzająco na organizm, co sprawia, że osoby stosujące suplement diety zawierający keton malinowy prowadzą aktywniejszy tryb życia, który wpływa na podniesienie wartości ich bilansu kalorycznego, jaki mogą spożyć w ciągu dnia.

Keton malinowy w walce z otyłością

W 2010 roku Kyong Silk Park z Korei przeprowadził badania laboratoryjne, aby sprawdzić dokładny wpływ ketonu malinowego na proces lipolizy i utleniania tłuszczu. Wcześniej, bo już w 2008 roku przeprowadzono analogiczne badania dla synefryny i kapsaicyny , które wykazały silne działanie lipolityczne u szczurów żywionych pokarmem o wysokiej zawartości tłuszczu. W związku z podobieństwem strukturalnym ketonu malinowego do tych związków (pierścień fenolowy z podstawnikiem w pozycji para) wysnuto tezę, że związek ten również zwiększa aktywność lipolityczną w adipocytach. Przeprowadzone badania wykazały:

- Po 4 dniach podawania ketonu malinowego szczurom zauważono znaczny wzrost wydzielania adinopektyny (ponad 77% więcej niż w przypadku szczurów z próby kontrolnej)
- Wyższy stopień utlenienia kwasów tłuszczowych (w tym palmitynowego)
- Zmniejszenie stężenia trójglicerydów
- Trzykrotne zwiększenie uwalnianie gliceryny
- Brak toksyczności na komórki organizmu
- Przyspieszenie procesu lipolizy

Get Adobe Flash player

Działanie ketonu malinowego

Nutrition i Keton malinowy

Tabletki Nutrition

Przeprowadzone testy laboratoryjne bezsprzecznie wykazały spadek tkanki tłuszczowej i zawartości trójglicerydów poprzez przyspieszenie metabolizmu energetycznego. Keton malinowy wpływa na stężenie lipidów przez odpowiednią regulację metabolizmu, w tym stymulowanie lipolizy, oksydację kwasów tłuszczowych oraz zwiększone wydzielanie adinopektyny w adipocytach. Stosowanie ketonu malinowego jednym słowem przyczynia się do spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej oraz chroni przed jej kumulacją w przyszłości. Osoby, które stosowały tabletki i suplementy diety zawierające keton malinowy zauważyły szybszą utratę kilogramów.

Oczywiście w Internecie znajdują się też negatywne opinie o ketonie malinowym. Skąd ta rozbieżność? No cóż preparat, które zawiera 100 mg wyciągu z malin i kosztuje stosunkowo np. 50 zł nie może się równać z tabletkami, które zawierają ponad 300 mg ketonu malinowego. Cena takich preparatów wynosi ponad 100 zł, ponieważ z 1 kg owoców malin można uzyskać co najwyżej 1 mg składnika aktywnego. Minimalna ilość ketonu malinowego, jaką trzeba przyjmować, aby zaobserwować jakikolwiek efekt to 300 mg dziennie. Dlatego, jeżeli chcesz wypróbować odchudzanie z ketonem malinowym to priorytetowe znaczenie ma jakość i cena produktu.

Keton malinowy okazuje się być prawdziwie i skutecznie działającym związkiem organicznym, którego suplementy są wskazane do stosowania dla osób odchudzających się. W tym przypadku za coraz większy wzrost popularności ketonu malinowego odpowiada nie tylko dobra strategia marketingowa, ale przede wszystkim faktyczna efektywność w przyspieszeniu procesu degradacji tkanki tłuszczowej. Wyższość ketonu malinowego nad produktami farmaceutycznymi sprzedawanymi na receptę to pełna nietoksyczność i bezpieczeństwo stosowania. Jednym słowem jest to siła odchudzająca płynąca wprost z natury.

UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego ketonu malinowego ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Nutrition

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

zamów teraz